Przywódczyni zidentyfikowana

Proszę Państwa, wczoraj do naszego studia przesłano informację o tożsamości przywódcy „Sojuszu Różnorodności.” Przypominamy, że ta organizacja stoi za wirusem, który aktualnie panoszy się po wielu planetach atakując przedstawicieli rasy ludzkiej. Co do samego wirusa, nadal nie znaleziono na niego żadnego antidotum. Sama choroba zaczyna zbierać coraz większe żniwo śmierci. Nowa Republika i Zakon Jedi odmawiają komentarza, argumentując to brakiem czasu i opracowywaniem szczepionki. Na wielu planetach zaczynają narastać niepokoje i publiczne demonstracje.

Wracając jednak do głównej wiadomości dnia. Posiadamy potwierdzoną informację, uzyskaną dzięki współpracy odłamem rządu Nowej Republiki, odpowiedzialnym za zwalczanie przestępczości i aktów terroryzmu, że przywódczynią „Sojuszu Różnorodności” jest nie kto inny, jak Nolaa Tarkona. Jak wiadomo, jest ona również zarządczynią planety Ryloth. Po obaleniu tamtejszego reżimu została pierwszą, żeńską przedstawicielką na tak wysokiej pozycji.
Kolejne informacje dowodzą, że używając swoich wpływów politycznych oraz zasobów finansowych, stworzyła w sekrecie „Sojusz Różnorodności.” Przerodził się on z ruchu antyludzkiego w prawdziwą organizację terrorystyczną na intergalaktyczną skalę.
Aktualne miejsce pobytu Nolaa Tarkony jest nieznane. Niedługo po potwierdzeniu tych informacji przez republikański wywiad, zapadła się pod ziemię i nikt do tej pory nie był w stanie jej znaleźć. Poniżej zamieszczamy jej zdjęcie, jeżeli ktokolwiek jest w posiadaniu jakichkolwiek informacji o aktualnym miejscu pobytu tej kryminalistki. Prosimy o skontaktowanie się z najbliższą placówką Nowej Republiki.