Nagła transmisja

Przerywamy transmisje, aby nadać dla państwa wiadomość z ostatniej chwili. Otóż tak zwany przywódca Czarnego Słońca wypuścił przed chwilą nagranie do holonetu, w którym dowiadujemy się, że w niedawno wspomniana „wojna z Czarnym Słońcem” w rzeczywistości ma miejsce. Proszę spojrzeć na komunikat…

Buhahaha… Wasza żałosna „Nowa Republika” nie ma z nami szans. Radzę wszystkim przygotować się na nowe rządy Czarnego Słońca, ponieważ kto będzie mógł nas powstrzymać, skoro nawet wasi cenni „obrońcy pokoju” nie są wstanie tego dokonać. Tak, chciałem wszem i wobec ogłosić, że zabiłem dwóch kolejnych Rycerzy Jedi, którzy próbowali zinfiltrować naszą organizacje. To powinno wam dać do zrozumienia, więc szykujcie się i trzęście się ze strachu, wiedząc, że i po was przyjdę.

Cóż za przerażająca myśli drodzy widzowie. Jednak czy to jakiś nowy rodzaj żartu na holonecie? Wszem Nowa Republika oficjalnie zaprzeczyła, aby prowadziła jakiś otwarty konflikt z organizacjami przestępczymi i terrorystycznymi, więc może teraz musimy poczekać na ich odpowiedź w tej sprawie.