Nowelizacja regulaminu i zbliżający się koniec fazy grupowej turnieju

Pomysł uaktualnienia regulaminu powstał już dosyć dawno, jednak dopiero teraz udało się wprowadzić go w życie. Był on w wielu punktach nieaktualny i nie odpowiadał obecnym realiom. Dlatego zdecydowaliśmy się dodać dużo nowych ustępów, jednocześnie gruntownie zmieniając inne. Najważniejsze zmiany dotknęły zachowania na serwerze, jednak wszyscy członkowie nie będą mieli problemów z przystosowaniem się do nich, ponieważ były one od dawna regułami niepisanymi, ale przestrzeganymi.

Inne ważniejsze modyfikacje to między innymi opisane przywileje poszczególnych rang oraz wymagania niezbędne do spełnienia, by je osiągnąć, zasady odgrywania postaci, a także pewne istotne zmiany w rekrutacji dotyczące między innymi głosowania innych członków czy edycji podania. Z pełną treścią nowego regulaminu można zapoznać się na stronie bądź na forum na ekranie z informacjami. Przypominamy, że znajomość całego regulaminu jest wymagana, by zostać członkiem Akademii!

Przy okazji wspomnę, że faza grupowa naszego turnieju powoli dobiega końca. Jak tylko rozstrzygnie się, kto zagra w playoffach, na stronie pojawią się dane dotyczące walk ćwierćfinałowych.