Pierwszy miesiąc

Po długim i dość ciekawym ostatnim miesiącu wakacji postanowiliśmy streścić wydażenia jakie miały miejsce w Akademii Jedi na Yavin IV.
Trwa okres próby kandydatów którzy dostali się do akademii jako uczniowie. Niektórzy z nich już pożegnali się z naszą organizacją, z różnych powodów, najczęstrzym był poprostu brak zainteresowania lub brak czasu. Żałujemy, że tracimy w tak prosty sposób studentów, jednak nie mamy na to większego wpływu. Tym którzy nie „przetrwali” pierwszego miesiąca życzymy powodzenia w dalszej swojej drodze.
Trwają pierwsze szkolenia, pierwsze wykłady i pierwsze zaliczenia. Wielu studentów poznało smak szkolenia w Akademii Jedi, wielu również przeniosło się z sekcji do sekcji. Miejmy nadzieje, że to dobre i przemyślane decyzje.
Niedługo zaczną odbywać się pierwsze wyprawy po świecie po za Akademią, będziecie mogli odwiedzić różne planety, historyczne miejsca oraz dostaniecie możliwość sprawdzenia teorii w praktyce. Czeka na was wiele misji młodzi Jedi! Już niedługo wiele z wydażeń będzie zależało tylko od was!
Na forum zostanie ustalony termin pierwszej wyprawy po dżungli księżyca Yavin IV (będzie to grupowa wyprawa), w celu poznania środowiska, zwierząt i roślin jakie nas otaczają.

Jesteśmy posiadaczami stałego serwera do gry na 20 slotów. Wszystkie pliki które są wymagane aby wejść na serwer znajdują się w sekcji Files na forum. Adres i informacje na jego temat możecie znaleść na forum w dziale ServerInfo.