Start Akademii na Yavin IV

Witajcie!
Czekaliście długo na otwarcie tej akademii, placówki która po 2 latach nieobecności powraca do życia. Powracamy ze starym składem i starą nazwą i chyba tylko tyle pozostaje z poprzednich 2 lat. Idea szkolenia nie zmieniła się zbyt bardzo, nadal nam zależy na tym aby czegoś się nauczyć jak zarówno dobrze się bawić, jednak nasze podejście przez ten czas zmieniło się, tak jak wszystko co możecie zauważyć w tej organizacji.

Zmieniliśmy bardzo dużo, od Regulaminu po system samej rozgrywki. Wszystkiego możecie dowiedzieć się na tej stronie lub na forum. Zalezy nam teraz bardziej na klimacie, jednak ani troche nie odchodzimy od szkolenia naszych podopiecznych. Wszystkie te zmiany, które miejmy nadzieje będziecie mogli zobaczyć niedługo, zbudowaliśmy na własnych błędach i doświadczeniu. Jedną z wielu nowości jakie wam oferujemy jest tryb szkolenia w sekcjach. Macie teraz do wyboru 2 sekcje które różnią się trybem rozgrywki w grze, na modach JA+ i OJP Enhanced.

Od dziś czyli 1.08 do 3.08.2007 r otwieramy rekrutację do naszej akademii, jeśli jesteście zainteresowani dołączeniem do nas zapraszam na forum w celu zapoznania się z regulaminem i napisaniem podania. Na starcie może dostać się tylko 10 kandydatów, a więc do dzieła! Czeka was wiele niespodzianek i tym razem nie są to puste słowa.