Uwaga, poszukiwany!

Z ostatniej chwili nadajemy komunikat dowództwa Wywiadu Nowej Republiki. Otóż wysłał on list gończy za jednym ze swoich Agentów – Trabem N’asem. Dowództwo chce go odnaleźć, gdyż ostatnio przez jego osobę zdarzyło się kilka nieprzyjemnych wypadków na pokładzie Niszczyciela „Hyperiona”. Władze apelują, by rozglądać się za młodym, ludzkim mężczyzną, którego zdjęcie zamieszczamy w podanej notce oraz na wielu innych kanałach w Holonecie. O szczególną uwagę prosi się mieszkańców planet: Ord Mantell, Tatooine, oraz Junction, gdyż to koordynaty tych planet były zapisane na pokładzie skradzionego przez niego promu. Cechą wyróżniającą poszukiwanego jest niezwykła rozmowność. Jeden z naszych reporterów po konsultacjach z Wywiadem postanowił przedstawić kilka faktów.

 

„Trab był nowym członkiem w załodze. Był on niezwykle porywczy oraz gadatliwy, jak mówili o nim jego znajomi oraz dowódca. Właśnie dlatego zaleca się ostrożność w przypadku spotkania z nim. Wiadomo wszak, że człowiek, który bardzo szybko działa, bardzo rzadko również myśli. Odradzamy również wszelakie próby samodzielnego powstrzymania Agenta Traba. Na pewno jest dobrze wyszkolony.”

 

Wszystkie informacje na temat pobytu poszukiwanego prosimy przekazywać na specjalny kanał Nowej Republiki, albo osobiście do jednostek porządkowych, które przekażą informacje dalej.