Nowa placówka

Już od dwóch miesięcy Akademia posiada swoją własną mapę stworzoną niemalże całkowicie na nasze potrzeby. Warto powiedzieć o tym parę słów. Fabuła kampanii doprowadziła do ostatecznego starcia z Terentatekami i w finalnej walce 8 Jedi zwyciężyło z nimi w walce (przy okazji warto zaznaczyć, że była to misja z największą dotychczas liczbą uczestników).

Okazało się jednak, że w tajemniczy sposób ich dawna siedziba została zniszczona. Nie mając gdzie się podziać musieli tymczasowo zamieszkać w starej kryjówce swoich dawnych przeciwników. Powoli i mozolnie zaczęli przystosowywać zapomnianą świątynię Massasich do normalnego użytkowania. Z czasem coraz bardziej przywiązali się do tego miejsca i zdecydowali się zostać w tym miejscu znajdującym się na końcu wielkiej doliny.

Wraz z premierą mapy w życie wszedł system rozbudowy placówki, z którym zapoznać można się tutaj – Budowa placówki. Pozwala on nie tylko na wybór tego, co studenci chcą zbudować bądź dodać, ale daje też wpływ na końcowy wygląd mapy. W ten sposób każdy ma szansę dać coś od siebie i sprawić, że będzie to jedyna i niepowtarzalna placówka. A oto parę zdjęć prezentujących nową siedzibę Jedi: