Nowy system RPG

Po bardzo długim okresie wytężonej pracy udało się ukończyć wersję beta nowego systemu RPG. Wprowadza on szereg gruntownych zmian do rozwoju postaci. Jest on teraz podobny do prawdziwej gry RPG – gracze mogą ustalić atrybuty i umiejętności swoich postaci, zdobywać punkty doświadczenia i poziomy oraz sami wybrać ścieżkę rozwoju przyszłego Jedi.

W poznawaniu dosyć skomplikowanej mechaniki pomaga Holodata, czyli jeden z nowych projektów Akademii. Jak na razie służy ona wyłącznie zgłębianiu systemu, jednak w przyszłości mamy zamiar rozbudować ją jako osobną stronę. Zostanie ona wykorzystana do reklamy Akademii, jako pokaz naszych umiejętności i pomysłów. Każda osoba, nawet nie mająca z nami nic wspólnego moźe wejść na stronę Holodaty i zapoznać się z systemem pod adresem http://www.holodata.ugu.pl. Oczywiście zabrania się kopiowania jej treści bez zgody Rady Jedi.

Twórcami tego projektu są:

  • Kaldar – tekst
  • Sas – grafika
  • Kannos – kodowanie
  • Bart – kodowanie

Mamy nadzieję, że projekt ten wpłynie na wzrost zainteresowania i zaostrzy apetyty na rekrutację. A informacje o niej – być może już niedługo.